نمایندگی چسب دوقلو جلاسنج

 

دوقلو اپوکسی جلاسنج زیرمجموعه ای از چسب های اپوکسی است که قدرت بسیار بالایی برای اتصال انواع قطعات با جنس های مختلف دارد و به راحتی از نمایندگی های فروش سراسر کشور در دسترس خریداران عمده است.
چسب های دوقلو را می توان در دسته چسب های اپوکسی جای داد. این چسب همانند چسب های اپوکسی دارای قدرت چسبندگی بسیار بالایی دارد. اکثر چسب ها پس از خشک شدن دچار تغییر حجم می شوند اما چسب های دوقلو و اپوکسی ها پس ازخشک شدن و گیرایی کامل هیچ گونه تغییر حجمی ندارند. نوع معمولی این چسب از مقاومت حرارتی بالایی برخوردار است و این امکان نیز وجود دارد که بتوان ان را سمباده زد و یا حتی اره نمود و نمونه های قوی ان قابل ماشین کاری است.
جلاسنج یکی از برندهای داخلی معتبر و با کیفیت این نوع چسب می باشد که ویژگی های گفته شده در بالا را به طور تمام و کمال دارا می باشد. این برند چسب دو قلو را در دو نوع معمولی و شفاف تولید می نماید. چسب دوقلو معمولی در بسته های تیوپی ۱۸ گرمی و متناسب برای مواردی که تحمل دما نیز اهمیت داشته باشد به کار می رود و نوع شفاف بیش تر برای سطوح شیشه ای و مواردی که تحمل دما مهم نباشد و در بسته های ۱۵ گرمی تپوپی بسته بندی می شود.
این چسب در هر دو نوع در نمایندگی های معتبر این شرکت و سامانه بازار چسب ایران در دسترس تمام هموطنان برای خرید عمده قرار گرفته است.

 

پیشنهاد میشه از مطالب زیر دیدن کنید


 

مطالب ویژه