نمایندگی چسب پی وی سی ایزو

 

چسب پی وی سی ایزو از برترین برندهای موجود در بازار می باشد که به دلیل کیفیت بالا از فروش بالایی برخوردار است و در این نمایندگی با مناسب ترین قیمت بفروش می رسد.
چسب پی وی سی ایزو جهت اتصال لوله های پی وی سی یا پلیکا که در انتقال اب و فاضلاب در منازل و ساختمانها و تاسیسات شهری استفاده می شوند، کاربرد دارد. ار عمده مشخصات این چسب چسبندگی بیسار بالا و مقاومت حرارتی و مقاومت در برابر رطوبت اشاره نمود. این چسب در تیوپ ۵۰ سی سی و ۷۲ عددد در کارتن و تیوپ ۱۰۰ سی سی و ۳۶ عدد در کارتن بسته بندی می شود.
از مشخصات فنی این چسب می توان به شفافیت رنگ و ویسکوزیته ۳۰ پواز در ۲۵ درجه سانتی گراد و مقاومت خوب در برابر اب و نیز ۱۹ درصد مواد جامد در محلول چسب اشاره کرد.
این چسب با همکاری شرکت مهرتابان پرشین با مناسب ترین قیمت در سراسر کشور توسط نمایندگی سامانه بازار چسب ایران به طور مستقیم پخش و عرضه می گردد. جهت کسب اطلاعات بیش تر در این خصوص این برند برتر ایرانی چسب پی وی سی با کارشناسان فروش این نمایندگی از راه های ارتباطی موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

لطفا مراقب ریه هایتان باشید!
چسب های پی وی سی دارای یک ترکیب اروماتیک به نام تولوئن می باشند که تنفس ان در دراز مدت می تواند سبب اسیب به ریه ها و کلیه ها گردد.

چسب پی وی سی ایزو فاقد تولوئن است.

   

مطالب ویژه