نمایندگی چسب پی وی سی ترکش

 

چسب پی وی سی ترکش علاوه بر برخورداری شکل مناسب ظاهری از جمله شفافیت و یکنواختی و عدم حالت ژله ای کامل با خواص مکانیکی خوبی هم چون تنش برشی مناسب تولید شده است و تسط نمایندگی های فعال در سراسر کشور بفروش می رسد.
در سبد چسب های حلالی دقیق شیمی یا کاسپین چسب پی وی سی با نام تجاری ترکش وجود دارد. این چسب دارای نشان ملی استاندارد ایران که بر اساس استانداردهای بین المللی امریکا و المان تدوین گردیده است، می باشد. ترکش با داشتن کیفیت و قیمت مناسب مورد استقبال مصرف کنندگان قرار گرفته است و جهت رفاه حال انان در نمایندگی های فعال سراسر کشور و این نمایندگی اینترنتی بفروش می رسد.

ویژگی های چسب پی وی سی ترکش
این چسب از رزین درجه یک پلی ونیل کراید یا همان پی وی سی خودمانی با حداقل میزان ده درصد و حلالی های مخصوص هم چون تتراهیدروفوران و سیکلوهگزان تولید می شود. نوع رزین این چسب به گونه ای است که در فیلم 100 میکرونی چسب قطر انها مشخص می شود. محلول این چسب شفاف و کاملا یکنواخت است و هیچ گونه مواد خارجی و نیز مواد حل نشده در ان وجود ندارد. در این چسب برای افزایش قابلیت پرکنندگی از مواد خنثی استفاده می شود که در خاصیت چسبندگی قوی ان تاثیری نداشته است. این چسب طبق استانداردهای بین المللی قابلیت دریافت سه درصد دیگر پی وی سی را دارا می باشد. گرانروی این چسب در بسته بندی 100 میلی تیوپی 2000 تا 4000 می باشد و در بسته بندی قوطی 285 و 500 گرمی، 3000 تا 9000 پواز می باشد که کمی بالاست.
این چسب از مقاومت برشی بسیار خوبی برخوردار است تا جایی که بعد از 336 ساعت میزان ان به 4/5 مگاپاسگال می رسد. ترکش در برابر استحکام ترکیدن هیدرواستاتیکی نیز با میانگین 28 کیلوگرم بر سانتی متر مربع چس از 8 ساعت از خشک شدن نتیجه خوبی بدست اورده است. مقدار مائه خشک ترکش حداقل ده درصد و مقدار خاکستر ان نیز حدکثر 0/2 درصد است.
رعایت تمام انچه گفته شد مطابق با ساتاندارهای روز دنیا موجی کیفیت بالا و در نهایت رضایت مندی مشتریان گردیده است.

   

مطالب ویژه