واردات انواع چسب کاغذ دیواری نانوفیکس

 

برای استفاده از کاغذ دیواری نیاز به چسب مخصوص است که این محصول تولید شده در شرکت نانوفیکس به کشور توسط مراکز بازرگانی واردات شده و در بازار عرضه می شود.
چسب های کاغذ دیواری علاوه بر چسبندگی که خاصیت اصلی همه چسب ها می باشد!!! باید دارای ویژگی های خاصی باشد که سبب تمایز ان با دیگر چسب ها شده است. چسب های کاغذ دیواری حالت فیزیکی پودری دارند و باید با اب ترکیب شوند و پس از رسیدن به یک محلول یک دست از ترکیب انها، قابل استفاده می گردند. با توجه به اینکه مواد شیمیایی موجود در این چسب ها با اب گرم خاصیت اصلی خود را از دست می دهند نمی توان برای حلالیت راحت تر چسب و اب، اب را گرم نمود. پس باید این چسب با اب سرد قابلیت حلالیت خوبی داشته باشد. مورد بعدی اینکه باید حتما قابلیت نفوذ تا حد خیس نشدن و چروک نشدن کاغذ را داشته باشد. مقاومت خوب در برابر سرما و گرما و تغییرات دمایی هم که شرط واجب است و مواردی هم چون امکان چسبیدن به دیوارهای گچی و … حسن یک محصول ایده ال در این زمینه است. انچه گفته شد بخش کوتاهی از ویژگی یک چسب کاغذ دیواری خوب است که دربرند ناوفیکس به خوبی در نظر گرفته شده است. نانوفیکس تولید کننده انواع چسب کاغذ دیواری بوده که محصولات این شرکت توسط مراکز معتبر به داخل کشور وارد می شود. این کالا برای انواع کاغذ های سنگین با جنس های مختلفی عرضه شده است. تولید این کالا با استفاده از فرمولاسیون های مختلف بر حسب جنس دیوار و نوع کاغذ تعیین می شود. سامانه بازار چسب ایران در ارتباط با وارد کنندگان این برند با کیفیت توانسته است با حذف واسطه ها این محصول را با مناسب ترین قیمت عرضه کند.
امروزه کاغذ دیواری به یکی از اصلی ترین وسایل برای تزیین دکوراسیون تبدیل شده است. برای استفاده از این محصولات باید از چسب های با کیفیت استفاده کرد تا در مرور زمان این وسایل دچار برآمدگی و خراب نشوند.

 

   

مطالب ویژه