واردات عمده چسب کاغذ دیواری هنکل

 

یکی از بهترین و معتبر ترین برندهای جهانی چسب کاغذ دیواری، هنکل المان می باشد که برای رفع نیاز نصابان سخت گیر و متعهد به ماندگاری طولانی مدت کاغذ بروی دیوار، واردات عمده ان به کشور صورت می گیرد.
روزانه تعداد بسیاری زیادی از نصابان محترم از سراسر کشور با من و دیگر مشاوران و کارشناسان فروش مرکز چسب تماس می گیرند و اکثرا با تاکید به بی اهمیت بودن قیمت، خواستار چسب کاغذ دیواری با کیفیت هستند. نقطه مشترک اکثر این عزیزان که به نظر من با تلاش و تعهد خود و جلب رضایت مشتریان و مردم توانسته اند باعث گسترش کاربرد کاغذ دیواری در کشور گردند نگرانی بالا در خصوص کیفیت این چسب است.
فقط یک نصاب می داند که مشتری هر چقدر هم که برای خرید کاغذ هزینه کند نصب بد یا نصب با ماندگاری کوتاه می تواند ان را بی ارزش کند و چسب خوب و مرغوب در دستان یک نصاب ماهر و با تجربه می تواند تمام انچه مشتری از تغییر دکوراسیون منزل یا محل کارش را انتظار داشته است به سرانجام برساند.
همان طور که یک جراح خوب بدون تیغ جراحی کاری از دستش بر نمی اید یک نصاب خوب و با تجربه هم بدون چسب با کیفیت نمی تواند عملکرد خوبی در نصب کاغذ بروی دیوار داشته باشد.
من و همکاران در این مرکز با درک این نگرانی و در جهت همکاری با این نصابان متعهد در بررسی های مختلف بروی انواع برندها، بروی چسب هنکل المان به اتفاق نظر رسیده ایم.
در بازار چسب کشور برندهایی هم چون متیلان و پرفکس و … که در شرکت های زیر مجموعه هنکل المان تولید می شوند عرضه و به فروش می رسند اما در حال حاضر یکی از شرکت های بازرگانی اقدام به وارد نمودن چسب کاغذ دیواری تولیدی مستقیم هنکل المان نموده است.
این چسب دارای ویژگی هایی است که در بین سلایق نصابان کشور مشترک است که در زیر به انها اشاره می کنیم.
مدت زمان خشک شدن مناسب برای نصب کاغذ دیواری
عدم نیاز به هیچ گونه مکمل یا چسب دیگری از جمله چسب چوب یا سریش
فرمولاسیون متناسب با اب و هوای شرجی و مقاوم در برابر رطوبت
فرمولاسیون ویژه که از گلوله شدن چسب جلوگیری می کند.
داشتن محلولی یک دست و همگن پس از اماده سازی
قابل استفاده برای نصب انواع کاغذ دیواری های سبک و سنگین
ترکیب عالی با اب سرد و ….

   

مطالب ویژه