واردکننده انواع چسب کاغذ دیواری خوب

 

تهیه انواع چسب کاغذ دیواری با کیفیت خوب را می توان به صورت مستقیم توسط وارد کننده یا تولید کننده انجام داد که این روش بسیار به صرفه و مناسب برای مراکز نصب می باشد.
کاغذ دیواری یکی از اصلی ترین وسایل برای تزیین دکوراسیون داخلی منازل بوده که برای نصب آن باید از چسب های مناسب سطوح مختلف در دسترس می باشد.
برای نگه داشتن کاغذ دیواری بروی دیوار از چسب استفاده می شود که برای بالا بردن کیفیت این کار باید از محصولات با کیفیت خوب مصرف نمود که با شرایطی که بازار چسب ایران فراهم نموده است می توان در صورت تمایل به خرید برندهای خارجی هم چون متیلان هنکل المان آن را از وارد کننده ها صورت مستقیم تهیه و استفاده کرد. خوشبختانه این سامانه خرید و فروش عمده چسب در همین زمان کوتاه راه اندازی با اعتمادسازی بین واردکنندگان اصلی و دست اول و مصرف کنندگان به شاه راهی مطمئن در بازار چسب کشور تبدیل گردد. در حال حاضر بیش ترین واردکنندگان دست اول چسب های اروپایی و ترکیه ای برای همکاری با این مجموعه اعلام امادگی نموده اند.

چسب کاغذ دیواری خوب چگونه چسبی است؟
چسب های کاغذ دیواری باید دارای خصوصیات زیر باشند. این خصوصیات حداقل ویژگی های یک چسب کاغذ دیواری خوب می باشد.
چسب های کاغذ دیواری جز چسب هایی محسوب می شوند که باید پایه گیاهی داشته باشند و پایه و منشاء انها از مواد گیاهی هم چون سیب زمینی و نشاسته باشد. در برخی از موارد دیده می شود که در تولید این چسب از مواد مضر شیمیایی هم چون ازبست استفاده می گردد. اصولا برندهای معتبر مواد به کار رفته در فرمول شیمیایی چسب تولیدی خود را روی بسته بندی ثبت می کنند که باید به ان دقت کرد و در صورت وجود مواد شیمیایی این چنینی از خرید و کاربرد ان حداقل در منازل و ساختمان های اداری خودداری کرد. البته در صورت خرید برندهای نامعتبر نمی توان به اطلاعات درج شده روی بسته بندی اکتفا کرد. برای استفاده از چسب های کاغذ دیواری باید انها را با اب به خوبی ترکیب کرد و یک محلول یک دست به دست اورد. بنابر این یک چسب خوب باید به راحتی تمام در اب سرد حل شود. محلولی که پس از ترکیب چسب با اب بدست می اید باید کاملا بی رنگ باشد و ذرات ناخالصی نیز در ان نباشد. چسبندگی بالا جز ویژگی های مهم یک چسب خوب است و براحتی با لمس نمودن قابل تشخیص است.
برخی از چسب های کاغذ دیواری دارای مواد شیمیایی هستند که با نفوذ به کاغذ دیواری باعث تخریب رنگ ان می شود. برای اینکه کاغذ دیواری به خوبی به دیوار بچسبد باید زمان خشک شدن چسب به گونه ای باشد که کاغذ بتواند چسب را به دورن منافذ خود بکشد. پس زمان مناسب خشک شدن از دیگر ویژگی های یک چسب خوب است. لازم به ذکر است که سرعت بالای خشک شدن نیز کار نصاب را برای تنظیم دشوار می کند.

   

مطالب ویژه