واردکننده انواع چسب کاغذ دیواری mc7

 

انواع چسب کاغذدیواری mc7 را می توان به صورت مستقیم از وارد کننده این کالا تهیه کرد. این کار برای فروشگاه های عرضه جزئی در سراسر کشور مناسب است
یکی از برندهای معروف و معتبر چسب کاغذ دیواری mc7 سوئدی است که فرمول شیمیایی ان پایه متیل سلولز با بالاترین کیفیت تولید می شود. این چسب کاغذدیواری در پکیج های ۲۰،۱۰، ۱ کیلوگرمی و ۲۵۰ گرمی در بازار موجود می باشد و برای نصب انواع کاغذ دیواری سبک و سنگین قابل استفاده است.

از ویژگی های برجسته این چسب می توان به قابلیت تحمل دمای تغییرات دمایی بالا و سازگاری با اکثر مصالح ساختمانی به خصوص گچ و سیمان. این چسب به راحتی بروی دیوار مالیده می شود و در حال کار نیز قابل صاف شدن است.
انواع چسب کاغذ دیواری برند mc7 تولید شده در کشور سوئد را می توان به صورت مستقیم از وارد کننده این کالا تهیه و استفاده کرد. این کالا که برای چسب های سبک و سنگین تولید شده است در برابر رطوبت نیز مقاوم بوده و دارای عمری بسیار طولانی می باشد. Mc7 یکی از اصلی ترین تولید کنندگان چسب کاغذ دیواری در جهان است.
استفاده از محصولات اصلی و با کیفیت برای حفظ کیفیت کالا ضروری بوده و کالا توسط مرکز فروش در دسترس مراکز فروش و نصب کاغذ دیواری بوده و می توان از آن برای انواع محصولات مختلف کاغذ دیواری استفاده کرد.

   

مطالب ویژه