واردکننده چسب کاغذ دیواری نانوگلد

 

چسب کاغذ دیواری نانوگلد به صورت مستقیم از طریق وارد کننده های معتبر در بازار عرضه می شود. این محصول استاندارد بوده و دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد.
ایتالیا در صدر کشورهای مدرن در دکوراسیون و تزئینات داخلی می باشد. طراحان ایتالیای به کاغذ دیواری برای مجلل نمودن دیوارهای سالن های پذیرایی و اتاق های خواب و سالن های برگزاری مراسم های جشن و شادی علاقه بسیار دارند. در همین جهت ایتالیا جز بهترین کشورهای تولید کاغذ دیواری و محصولات جانبی ان از جمله چسب می باشد که برند نانوگلد نمونه بارز ان است. چسب های ایتالیایی هم چون نانوگلد متناسب با جنس کاغذ های ایتالیایی که از قیمت بالایی در بازار کشور برخوردارند می باشد. این برند چسب های کاغذ دیواری را متناسب با مصرف خریدار در بسته های بیست کیلو و  یک کیلو و نیم کیلوگرمی بسته بندی می کند. باید در ادامه افزود که هر کیلو از این چسب جهت چسباندن ۴۰ رول کاغذ از نوع سبک و سنگین قابل استفاده است. بر خلاف چسب های دیگر این چسب ایتالیایی به افزودنی های دیگر چسبناک گیاهی مثل چسب چوب و سریش هیچ نیازی ندارد. این برند معتبر جهانی محصولات خود را بر اساس فرمول های جدید ۲۰۱۴ اروپا تولید و به بازار های جهانی صادر می کند. این محصول نیاز به هیچ گونه پرایمری نداردو به راحتی بروی اکثر سطوح هم چون گچ و رنگ و حتی شیشه و ام دی اف می چسبد. از محاسن این چسب که باعث تمایل نصابان ایرانی برای استفاده از این چسب نموده است این است که با بخار شویی کاغذ چسب ، چسبندگی خود را از دست نمی دهد.
چسب کاغذ دیواری نانوگلد را می توان به صورت مستقیم از طریق وارد کننده تهیه و استفاده نمود. برای این کار می توان از طریق سایت فروش اینترنتی اقدام نمود. این محصول در انواع مختلفی ساخته شده و در بازار عرضه می شوند که برای تهیه آن باید به نوع محصول مورد استفاده توجه نمود. برای تهیه این لوازم استفاده از روش های آنلاین بسیار مناسب برای نصاب و خریدار کاغذ دیواری می باشد.

   

مطالب ویژه