پخش اینترنتی چسب پی وی سی تانگیت

 

در این مرکز پخش انواع چسب های پی وی سی با برندهای داخلی و خارجی به صورت عمده عرضه می شود که برند تانگیت از برندهای داخلی تحت لیسانس هنکل المان از جمله انهاست.
چسب های پی وی سی یار دیرینه لوله های پلیکا و یا همان پی وی سی هستند که تقریبا بدون انها اتصال این لوله ها  یا پروفیل ها امکان پذیر نمی باشد. این چسب ها که جز چسب های حلالی به شمار می روند بر پایه زرین های پی وی سی و حلال تثبیت شده تتراهیدروفوران تولید می شوند. برای تولید این چسب ها استانداردهای بین المللی از جمله ASNT امریکا و DIN  المان وجود دارد و مرکز استاندارد ایران نیز بر اساس همین استانداردها ویژگی های خاصی را در نظر گرفته است.
برندهای زیادی از این چسب در بازار چسب کشور موجود می باشد که تانژیت، تانگیت، تانجیت، تایگر، تارگت، رازی، کاسپین، رویال، استحکام و … از جمله انها هستند. یکی از معتبرترین این برندها تانگیت می باشد. تانگیت نام تجاری چسب پی وی سی ایرانی است که تحت لیسانس هنکل المان در شهر قزوین تولید می شود. تولید این چسب که نواع وارداتی ان از المان به نام تانژیت معروف است حدود ۴۰ سال سابقه و پشتوانه تولید دارد.
شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیش تر در خصوص این محصول با واحد فروش تماس حاصل نمایید و سفارش خود را با بالاترین کیفیت و نازل ترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

   

مطالب ویژه