پخش اینترنتی چسب پی وی سی ترکش

 

ترکش چسب پی وی سی با کیفیت شرکت معتبر کاسپین می باشد که در بسته بندی تیوپی و قوطی توسط این مرکز اینترنتی پخش می گردد.
پخش اینترنتی یکی از راه های نوین داد و ستد در میان تجار جهانی است. این راه جدید دسترس پذیری تامین کننده و مشتری را بسیار سهل و اسان نموده است و از طرفی نیز موجب شده است که با حذف هزینه های تحمیلی روش های سنتی در سود افزایی برای تجار در حین سهولت کار و از بین رفتن دغدغه های روش پیشین و نیز کاهش قیمت تمام شده برای مصرف کننده نقش به سزایی داشته باشد. بازار چسب ایران یکی از مراکز فعالی است که کوشیده است خرید و فروش سنتی چسب و محصولات مرتبط با ان را با روش جدید تجارت الکترونیک جایگزین نماید. استقبال تامین کنندگان که شامل تولیدکنندگان و واردکنندگان می باشد و خریداران عمده و فروشگاه داران و در نهایت مصرف کنندگان در این مدت کوتاه نیز نشان از نیاز بازار به این گونه خرید و فروش و جلب اعتماد انان توسط کارشناسان فروش این مرکز بوده است.
در این سامانه چسب های مختلفی بفروش می رسد که چسب پی وی سی در برندهای مختلف داخلی و خارجی و نیز در حجم های مختلف تیوپی و قوطی از جمله انهاست.

چسب پی وی سی
لوله های پلیکا یا پی وی سی بدلیل دارا بودن خاصیت پلاستیکی برای اتصال قابلیت جوشکاری یا موارد مشابه را ندارند و برای اتصال انها از چسب هایی که به همین نام یعنی پی وی سی مشهور شده اند استفاده می شود. این چسب ها بر پایه رزین پی وی سی و حلال تثبیت شده تتراهیدروفوران و سیکلوهگزان و افزودنی های دیگر و در صد وزنی مشخص تولید می شود و در تیوپ و یا قوطی بسته بندی می گردد.

برند کاسپین و چسب پی وی سی ترکش
برند کاسپین نام تجاری شرکنت دقیق شیمی است وابسطه به گروه صنعتی فومن شیمی می باشد که در سال 1377 شروع فعالیت خود در زمینه تولید چسب را با به کارگیری متخصصان تحصیلکرده و مواد اولیه مرغوب و تکنولوژی روز دنیا اغاز نموده است. در سبد محصولات این شرکت می توان به چسب های همه کاره و سیلیکونی و اکواریوم و اهن و 123 و … اشاره نمود.
چسب پی وی سی کاسپین با نام تجاری ترکش توسط این شرکت و با استفاده از مواد اولیه صد در صد خارجی تولید می شود. این چسب که دارای نشان استاندارد از سازمان ملی استاندارد می باشد دارای ویژگی های منحصر به فردی است. مقاومت در برابر اب سرد و اب جوش تا 90 درجه سانتی گراد و نیز ثبات در برابر انجماد و نیز خاصیت برجسته پرکنندگی فضاهای خالی بین اتصالات از ویژگی های این چسب ایرانی است.
درصد مواد جامد در بسته بندی تیوپی 17 تا 20 درصد و در بسته بندی قوطی 18 تا 28 درصد و ویسکوزیته ان در یک تیوپ 2000 تا 4000 و در بسته بندی قوطی 3000 تا 9000 پواز می باشد. چسب پی وی سی ترکش در تیوپ 100 میلی و در قوطی های 285 و 500 گرمی بسته بندی می گردد.

 

پیشنهاد میشه از مطالب زیر دیدن کنید


 

مطالب ویژه