پخش اینترنتی چسب پی وی سی رویال

 

یکی از برندهای چسب پی وی سی که بر اساس استاندارد ملی شماره ۱۱۷۴ و ASTM-2564 و DIN16970 تولید می شود برند رویال با شبکه گسترده فروش و پخش اینترنتی در سراسر کشور می باشد.
برند رویال جز معتبرترین مارک های چسب پی وی سی است که بر اساس استانداردهای روز دنیا از جمله ASTM_2564 و DIN16970 تولید شده است و بر استاندارد ملی ایران به شماره ۱۱۷۴ مصوب ۱۳۷۱ منطبق می باشد.
بر اساس این استاندارد که برگرفته از خصوصیات و ویژگی های مندرج از دستورالعمل کشور های پیشرفته و صنعتی دنیاست چسب پی وی سی باید دارای ویژگی های زیر باشد که برند رویال موفق به تولید این چسب بر اساس ان شده است.
چسب پی وی سی جز چسب های حلالی به شمار می رود که با تبخیر حلال موجود در محلول چسب سبب چسبندگی دو قطعه پی وی سی می گردد. در این چسب باید ده درصد رزین های مخصوص پی وی سی نوع درجه یک استفاده شود و می توان وجود ان در محلول چسب را با گرفتن نور مادون قرمز از لایه نازک چسب به قطر یا ضخامت ۱۰۰ میکرون تشخیص داد.
این چسب نباید مانند برخی از چسب های حلالی حالت ژلاتینی کامل داشته باشد. شفافیت و یکنواختی و نداشتن هر نوع ذره خارجی در ان از بدیهیات این چسب است.
این چسب باید بتواند در دمای ۳۵ درجه سانتی گراد بدون انکه به حالت ژله ای برسد قابلیت حلالیت سه درصد پودر پی وی سی از نوع مخصوص S را داشته باشد و در این دما باید گرانروی بین ۲۰۰۰ تا ۷۰۰۰ پواز را داشته باشد.
در این استاندارد برای مقاومت برشی این چسب ویژگی های مهم و قابل توجهی در نظر گرفته شده است. مقاومت برشی این چسب بعد از گذشت دو ساعت از مقدار ۱/۳ مگا پاسکال و بعد از مدت گذشت یک شبانه روز از ۳/۱ و در نهایت بعد از چهارده روز از ۴/۵ پاسکال کم تر باشد.
برای استحکام ترکیدن هیدرولیکی در این استاندارد مقدار ۲۸/۱۲ کیلوگرم بر سانتی متر مربع بعد از گذشت ۸ ساعت در نظر گرفته شده است.
مقدار ماده خشک برای چسب پی وی سی حداقل دو درصد و میزان خاکستر حداکثر ۰/۲ درصد در این استاندارد مجاز دانسته شده است.
برند رویال در زمینه توزیع و پخش این محصول نیز موفق بوده است و از شبکه فروش گسترده ای نیز در سراسر کشور برخوردار می باشد.
سامانه بازار چسب ایران نیز جهت سهولت خرید هموطنان در تمام شهرهای کشور اقدام به پخش اینترنتی این محصول نموده است. کارشناسان فروش این سامانه اماده پاسخگویی به کلیه خریداران عمده در این خصوص می باشند.

   

مطالب ویژه