پخش اینترنتی چسب پی وی سی هنکل

 

چسب پی وی سی هنکل از معتبرترین و با سابقه ترین برندهای موجود در بازار جهانی است و پخش اینترنتی ان سبب دسترس پذیری و قیمت مناسب ان در ایران گشته است.
شر کت هنکل المان از بزرگترین تولیدکنندگان محصولات شیمیایی در جهان که در حوزه های مختلف اقدام به تولید محصولات تخصصی جایگزین مواد طبیعی و معدنی و یا محصولاتی که سبب افزایش کیفیت و سهولت کار در ان صنعت شود، می باشد. چسب ها از جمله محصولاتی هستند که این شرکت در این خصوص تولید نموده است و سبد کالایی این شرکت در زمینه چسب ها بسیار گسترده است که چسب پی وی سی از جمله انهاست.
چسب پی وی سی هنکل المان با نام تجاری تانژیت با ۵۰ سال سابقه و به کارگیری مدرن ترین تکنولوژی دنیا، بهترین چسب پی وی سی که در انواع مختلف برای کاربران حرفه ای تولید و در صنعت تاسیسات پیشرو می باشد. این شرکت با تولید محصولات خلاقانه بهترین چسب ها را در زمینه تاسیسات و اب رسانی و تصویه خانه ها فراهم اورد.
چسب پی وی سی هنکل در ایران هم به صورت وارداتی به نام تانژیت وجود دارد و هم توسط شرکت صنعتی هنکل تحت لیسانس و با نام تجاری تانگیت تولید می گردد. برای تهیه و خرید این برند معتبر جهانی می توانید با کارشناسان بازار چسب ایران تماس حاصل فرمایید.

   

مطالب ویژه