پخش عمده چسب پی وی سی ترکش

 

دریافت نشان استاندارد ملی ایران چسب پی وی سی ترکش محصول برند کاسپین با داشتن کیفیت بالا و انطباق ان با معیارهای جهانی امکان پذیر شده است و پخش عمده ان از طریق این بازار اینترنتی فراهم گردیده است.
سازمان ملی استاندار ایران در سال ۱۳۷۱ در استاندارد ملی شماره ۱۱۷۴ برای چسب پی وی سی ویژگی ها و شرایط ازمون این چسب حلالی را تدوین نمود تا کیفیت تولید این چسب در داخل کشور را بهبود بخشد و از حقوق مصرف کنندگان بدین شکل حمایت نماید و سبب حذف واردات این چسب از کشورهای خارجی گردد.
شرکت دقیق شیمی با نام تجاری کاسپین از جمله شرکت هایی است که بر اساس ویژگی های این استاندارد اقدام به تولید چسب پی وی سی با نام تجاری ترکش نموده است. این چسب با رزین های پلی ونیل کراید درجه یک وارداتی و حلال خاص تثبیت شده مخصوص تتراهیدروفوران و سیکلوهگزان و بر اساس شرایط بندهای ۱۱۷۴ استاندارد تولید می گردد و بر همان اساس نیز حالت ژله ای مناسبی داراست و در شکل ظاهری نیز کاملا یکنواخت و شفاف و بدون هرگونه ذرات خارجی دیده می شود. میزان ذرات جامد در بسته بندی تیوپی و قوطی نیز پایین و در حد استاندارد است و در کل سبب کیفیت بالای این چسب گردیده است.
بازار چسب ایران جهت حمایت از این کالای با کیفیت ایرانی اقدام به پخش عمده اینترنتی ان در سراسر کشور نموده است و با حذف هزینه های اضافی روش سنتی خرید و فروش سبب سود اوری مناسب برای خریداران عمده و با کاهش قیمت نهایی موجب رضایت مصرف کنندگان گردیده است.

   

مطالب ویژه