مشاوره و سفارش

چسب

چسب ها یکی از محصولاتی هستند که به جرأت می توان گفت جزء جدایی ناپذیر در تمامی حوزه های صنعتی، اداری، خانگی و … به شمار می روند. از مصارف کوچک خانگی و اداری تا تولیدات بزرگ صنعتی هر کدام به گونه ای نیازمند استفاده از نوعی چسب خاص می باشند. چسب ها را می توان به شکل های مختلفی دسته بندی نمود.

unnamed

چسب حرارتی

چسب حرارتی یکی از فرم های چسب گرما نرم است. این چسب در دمای محيط به‌ صورت جامد می باشد. پس از ذوب شدن و استفاده روی قطعه مورد نظر، به سرعت خشک شده و چسبندگی بی نظیری ايجاد مي‌كنند. چسب های حرارتی یا چسب های گرماذوب در انواع مختلف برای کاربردهایی مانند صحافی، بسته بندی و … مورد استفاده قرار می گیرند.

چسب قطره ای و کریستال

چسب های قطره ای بر پایه سیانواکریلات تولید می شوند. این چسب ها نیز از چسب های پرمصرف در امور مختلف صنعتی و غیر صنعتی می باشد و ظرف چند ثانیه کوتاه، دو قطعه را به یکدیگر می چسباند. چسب های قطره ای در اوزان 2،3 و 50 گرم بسته بندی و عرضه می شوند.
چسب های کریستالی انواع چسب های نواری پهن یا باریک و از گروه چسب های سلفونی هستند. این چسب ها معمولا در صنعت، برای بسته بندی کارتن ها استفاده می شود. چسب های کریستال نواری با ضخامت ها مختلف از 38 تا 55 میکرون و در متراژ 40،90، 180، 300 و 500 یارد تولید می شوند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
چسب کریستال-سفارشیموجودتماس بگیرید
چسب قطره ای-سفارشیموجودتماس بگیرید
چسب حرارتی-سفارشیموجودتماس بگیرید
چسب کاغذی -سفارشیموجودتماس بگیرید
چسب دو طرفه-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

خرید آسان: به آسانی از طریق برقراری ارتباط با کارشناسان واحد فروش ما می توانید خرید خود را انجام دهید.
مشاوره تخصصی: شما می توانید قبل از خرید، جهت دریافت اطلاعات جامع در خصوص محصولات، مشاوره رایگان دریافت نمایید.
پاسخگویی سریع: کارشناسان ما به صورت آنلاین و سریع آماده ارائه مشاوره و همچنین پاسخگویی به سوالات و مشکلات شما می باشند.
ارسال مطمئن: اطمینان از نحوه ارسال بار، دغدغه بسیاری از مشتریان می باشد. مجموعه ما سفارشات را به بهترین شکل ارسال می نماید.
پشتیبانی ۲۴ ساعته: یکی از خدمات مجموعه ما، پشتیبانی ۲۴ ساعته بصورت تلفنی و پیامکی جهت سهولت در امر پیگیری سفارشات می باشد.
قیمت مناسب و رقابتی: قیمت مناسب و رقابتی پارامتری مهم در معاملات است. محصولات ما بدون واسطه با قیمت کارخانه عرضه می گردند.
سابقه چندین ساله: مجموعه ما دارای سابقه ای طولانی در حوزه تولید و فروش انواع چسب می باشد.

مدیر مجموعه بازار چسب

احسان صحرائی

Call Now Buttonتماس بگیرید